Laminátové a drevené podlahy

Zabezpečujeme dodávku a montáž laminátových a drevených podláh s dôrazom na kvalitu dodávateľov a pomocou našich montážnych skupín aj vysokoodbornú montáž veľkoplošných zámkových ako aj lepených podláh.

Dodávame a montujeme najkvalitnejšie laminátové podlahy svetových leadrov.

 

Trendline Golden                               Trendline Grey Style                        Trendline Imperial Grey                          

Trendline Mocca                                Trendline Mystic                              Trendline Sand

Trendline Vintage                               TrendlineMoonWhite                       TrendlineMountain

Trendline Natural Beige                      Trendline Vintage

         

Pokiaľ máte radi klasické drevené podlahy, máme pre vás to najlepšie, čo sa na trhu ponúka. Špičková kvalita a povrchová úprava domácich a exotických drevín nenechá nikoho bez povšimnutia.

Drevené podlahy výrobcov Kährs, Par - ky, Esco, Teca, Solidfloor, Bauwerk, LM Flooring, Singha patria k tomu najlepšiemu, čo môžete v súčastnosti mať.

 

 

 

Dvere a zárubne

Máme pre vás zaujímavú ponuku všetkých druhov interiérových dverí a zárubní renomovaných výrobcov. Zabezpečujeme dodávku a montáž dverí všetkých povrchových úprav od jednoduchších fóliovaných a striekaných dverí vo všetkých farbách RAL, až po laminátové, dyhované a masívne dvere a zárubne.

SAPELI vďaka svojej tradícii patrí i v súčasnosti medzi najstarších a najväčších výrobcov dyhovaných dverí a zárubní v Českej republike. História firmy siaha na koniec predminulého storočia, kedy od roku 1870.

MASONITE CZ tradičný výrobca dverí v Jihlave je od júna 2004 začlenený do skupiny Masonite. Masonite je nadnárodná spoločnosť, ktorá vyrába stavebné komponenty(dvere, okná). Hlavné sídlo sa nachádza v Tampe na Floride v USA. Spoločnosť pôsobí v 17 krajinách sveta, zamestnáva viac ako 7000 zamestnancov a predáva svoje produkty do viac ako 50 krajín sveta.