Podlahy

 

Laminátové a drevené podlahy

QUICK STEPLíder v oblasti laminátových podláh s poprednou svetovou značkou. Stal sa v laminátovom priemysle prvým, kto využil technológiu DPL ( „priamo vrstvený laminát“ ).

CLASSENje jedným zo svetoznámnych leadrov na trhu laminátových podláh. Ročne vyrobí až 40 mil. m2. Svojim zákazníkom chce zaručiť kompletný, atraktívny a široký sortiment laminátových podláh za veľmi prijateľné ceny vo vysokej kvalite.

LAURENTIANje belgický výrobca laminátových podláh, ktorý patrí do divízie Spanolux - Balterio, čo je zárukou tej najvyššej kvality.

WITEXje teraz jednou z najúspešnejších medzinárodných značiek na trhu. Súčasne vyváža do viac ako 70 krajín celého sveta. Funkčnosť a individualita je vždy zdôrazňovaná a spolu s dobrými nápadmi a zmyslom pre detail.

 

 

Drevené podlahy

Pokiaľ máte radi klasické drevené podlahy, máme pre vás to najlepšie, čo sa na trhu ponúka. špičková kvalita a povrchová úprava domácich a exotických drevín nenechá nikoho bez povšimnutia.

Drevené podlahy výrobcov Kährs, Par - ky, Esco, Teca, Solidfloor, Bauwerk, LM Flooring, Singha patria k tomu najlepšiemu, čo môžete v súčastnosti mať.

Výhodou drevenej podlahy je príjemný pocit pri chôdzi a tiež prírodný materiál. Vyberať môžete z rôznych druhov dreva a nesmieme zabudnúťže každá drevina má svoju tvrdosť.

Ponúkame vám klasické drevené lepené podlahy z klasických materiálov s dlhoročnou tradíciou ako DUB a BUK, ako aj veľkoplošné podlahy s nášlapnými vrstvami do 4mm, alebo menej finančne náročné dyhované parkety až o lepené masívne exotické podlahy.

Ponúkame vám aj renováciu všetkých druhov drevených podláh od lepenia, brúsenia a konečnej úpravy lakovaním, alebo olejovaním.

 

 


Vinylové podlahy

WITEX "Elastoclic design vinyl" je pružná podlaha, ktorá je vizuálne zrovnateľná s akýmkoľvek iným typom. Desať drevených dekorov predvádzajú také populárne vzory ako dub, orech, modrín, smrek alebo hruška. Je vhodný ako pre súkromné, tak komerčné využitie.

FATRA Vinylové podlahy charakterizujú moderný životný štýl, spríjemňujú bývanie, dotvárajú zdravé a čisté prostredie, chránia pred alergiami. Špeciálne typy podláh spĺňajú požiadavky na odvádzanie elektrostatického náboja. 

DESIGNline Prvá vinylová krytina so zámkovým spojom Connect ponúka 2 kolekcie pod názvami Bacana a Laguna Každá kolekcia obsahuje celkom 12 dekorov s reálnou štruktúrou drevín, skosenými hranami, možnosťou pokládky na podlahové kúrenie a veľmi dobrú záťažovú triedu Bacana - 34/42, Laguna - 23/31.

 

 

 

Marmoleum

Podlahovina marmoleum® click bola inšpirovaná vzájomnom súznení prírody a života ľudí. Bola vytvorená tak, aby spĺňali aj tie najnáročnejšie požiadavky na moderný vzhľad a funkčné vlastnosti. Marmoleum® click je prírodná plávajúca podlahovina vyrábaná v lamelách a vo štvorcoch. Jej vrchnú vrstvu tvorí materiál marmoleum®, ktorý je vyrábaný zo zmesi obnoviteľných surovín a tím nepoškodzuje životné prostredie. Najdôležitejšie zložku tvorí ľanový olej, ktorý je získavaný z rastlín ľanu. Spoločným zmiešaním so živicou, drevitou múčkou, vápencom a prírodnými pigmenty vzniká zmes, ktorá je pod vysokým tlakom lisovaná na jutovú textilii. Pod vrchnou vrstvou materiálu marmoleum® je umiestnená vodeodolná, extrémne hustá drevovláknitá HDF doska opatrená z rubu vrstvou korku.

 

 

 

Príslušenstvo k podlahám

Ku všetkým podlahám vám ponúkame kompletné príslušenstvo od prechodových a soklových líšt v dekoroch k originálnej podlahe v originálnom dekore  k laminátovej podlahe, alebo v prírodnej dyhe.

K montáži vám takisto dodáme aj podkladové materiály od parozábrany, až po penové izolačné podložky do hrúbky 5mm, ktoré oceníte ako iziláciu voči chladu a kročajovému hluku.

K dreveným podlahám ponúkame špeciálne oleje na úpravu a renováciu podláh, alebo vysokokvalitné laky a čistiace prostriedky na údržbu všetkých druhov podláh od špičkového výrobcu BONA.

Hliníkové prechodové lišty od renomovaných výrobcov vo všetkých farebných prevedeniach vám zaručia čo najmenej rušivý element pri konštrukčných dilatačných prechodoch medzi podlahami.